fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
ICFE
Meniny na web

Viete po anglicky, no chceli by ste vedieť lepšie a viac?


Chcete mať medzinárodný certifikát?


Chcete byť lepší ako ostatní a urobiť čo najviac pre svoju budúcnosť?


British Council ponúka v spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave každý semester (12 lekcií po 2 hodiny) kurz anglického jazyka


FINANČNÁ ANGLIČTINA

(Financial English)


Kurz je vedený kvalifikovaným britským lektorom British Council a koná sa v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave v skupine 14-18 študentov. Na záver kurzu bude účastníkom vystavený certifikát British Council. Tento kurz vedie k absolvovaniu skúšky ICFE (Cambridge English: International Certificate in Financial English). British council je autorizovaným administrátorom skúšky Cambridge ICFE na Slovensku.


Informácie o čase zápisu na kurz, mieste a čase konania si žiadajte na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , tel.:0903123146.

 

 

Referencie:


Michal Koniar, EUBA

"S British kurzom som bol veľmi spokojný, prakticky ho odporúčam každému, kto si chce nielen zlepšiť finančnú angličtinu, ale aj absolvovať kurz kvôli získaniu medzinárodného certifikátu. Samotná skúška preverí všetky oblasti, či už verbálnej alebo písomnej komunikácie. Na túto skúšku ma pripravoval originál škótsky lektor, s jeho prístupom a spôsobom vysvetľovania som bol nadmieru spokojný."

 

Lucia Horská, EUBA

"Kurz finančnej angličtiny som absolvovala pred dvoma rokmi a bola som s ním spokojná. British Council lektor bol veľmi príjemný a profesionálny."

 

Anton Zachorecz, EUBA

"Navštevoval som kurz finančnej angličtiny na EUBA počas letného semestra akademického roku 2011/2012. Som spokojný s výsledkom, mali sme vynikajúceho British Council lektora, a vo všeobecnosti som veľmi rád, že som sa zúčastnil kurzu, ako aj ICFE skúšky. Pracujem v americkej spoločnosti, v multinacionálnom tíme, to znamená, že angličtinu využívam pri bežnej aj oficiálnej komunikácii denne. ICFE resp. British Council prispel k môjmu osobnostnému aj profesionálnemu rastu (významná položka v CV), lepšie sa orientujem anglicky vo finančných / ekonomických témach a taktiež sa mojou hobby stalo čítanie britskej resp. americkej tlače. ICFE / British Council som odporúčal každému kamarátovi, známemu, ktorý uvažoval o certifikáte z anglického jazyka. K najväčším výhodám patrí tiež množstvo materiálov alebo referencií, ktoré nám boli počas absolvovania kurzu poskytnuté. V neposlednom rade bol prospešný aj zo sociálneho aspektu, keďže som mal možnosť skamarátiť sa s novými ľuďmi, s ktorými rád udržiavam kontakt dodnes. Na záver by som touto cestou rád odporučil každému, kto má možnosť navštevovať kurzy pod záštitou British Council, aby neváhal ani chvíľu, chopiť sa šance, pretože tým najcennejším asset-om, do ktorého sa v súčasnosti oplatí investovať je vzdelanie a profesionálny rozvoj."

 

Zuzana Pristašová, EUBA

"Čo sa týka British Council kurzu finančnej angličtiny, veľmi sa mi páči lektorov prístup, ľudskosť, ochota pomôcť a humor, ktorým nám spríjemňuje spoločné hodiny. Preberané učivo, si myslím, že je širokospektrálne, aj keď je kurz zameraný na finančnú angličtinu, máme možnosť sa zdokonaliť aj v ďalších oblastiach a naučiť sa nové výrazy aj mimo finančnej oblasti. Som rada, že máme domáce úlohy, vďaka čomu som nútená venovať sa angličtina jaj doma a pozitívne hodnotím aj spôsob hodnotenia písomných zadaní (dostávame "feedback" z domácich úloh). Myslím si, že to bol dobrý nápad realizovať tieto hodiny v priestoroch školy, pretože poznáme prostredie, spolužiakov a tak isto nemusíme cestovať ďaleko. Som príjemne prekvapená a rada, že som sa zapísala na tento kurz a dúfam, že poznatky, ktoré si odtiaľ odnesiem využijem aj v budúcnosti."

 

Barbara Bindicsová, EUBA

"Absolvovanie kurzu bolo pre mňa vynikajúcim rozhodnutím, získala som oveľa väčší rozhľad vo formálnom vyjadrovaní sa v angličtine. S lektorom som bola takisto veľmi spokojná, nakoľko sme veľa aj komunikovali aj precvičovali na praktických príkladoch finančnú angličtinu. Kurz a poznatky získané z neho mi poskytli veľa používam každodenne. So skúškou som bola spokojná, získala som úroveň, ktorú som aj očakávala, nakoľko som bola zo všetkých najmladšia a študovala na Obchodnej fakulte, kde sme sa účtovníctvu a celkovo oblasti financií venovali naozaj veľmi málo. Skúška prebehla bez problémov, rýchlo a na úrovni. Odporúčam každému, koho angličtina baví a chce ponúknuť svojmu budúcemu zamestnávateľovi viac ako priemer, a tým zvyšovať aj úroveň svojho vzdelania a know-how."