fuga mobilya
Pracovné ponuky, brigády
Meniny na web

Hľadáme dobrovoľníkov na pomoc pri organizácii a propagácii konferencie Zimná škola.

Voľné pozície v spoločnosti Ernst&Young:

Assurance:

• Fraud Investigation & Dispute Services (FIDS) Assistant

Advisory:

• Information Technology Risk and Assurance (ITRA) Assistant
  • Performance Improvement and Risk (PI/RISK) Assistant

Transactions:

• Transaction Advisory Services (TAS) Assistant

Ak chcete, aby sme Vas zaradili do vyberoveho konania, je potrebne vyplnit online Application Form a prilozit svoj zivotopis a motivacny list v slovenskom a anglickom jazyku na stranke https://www.eycareer.sk, kde si vyberiete poziciu, o ktoru mate zaujem.

Vybranych kandidatov budeme telefonicky kontaktovat.

Pracovná pozícia: Študentský support pri internom aplikačnom audite.

Popis práce:

Hľadáme samostatných a talentovaných študentov pre nášho klienta, ktorí môžu aktívne pomáhať pri internom aplikačnom audite. Vašou úlohou bude analýza rizík, identifikácia slabých stránok aplikácií z bezpečnostného hľadiska.
Ponúkame možnosť stať sa odborníkom danej problematiky.

Požiadavky:

Študent FHI , Katedra účtovníctva a audítorstva, 3. alebo 4. ročník

Plynulá znalosť anglického jazyka
MS Excel - expert
Brio, Visual Basic - výhodou
Výborné komunikačné schopnosti
Analytický prístup
Samostatný prístup k riešeniu problematiky

Mzda sa určí podľa skúseností a znalostí študenta dohodou počas pohovoru

Pracovná doba je flexibilná, 80hodín mesačne

Hľadáme študentov, ktorých uvedená problematika naozaj zaujíma a po skončení štúdií by mali záujem o full time pre nadnárodnú spoločnosť IBM Slovensko s.r.o. v Bratislave.

V prípade záujmu študentov poprosíme zaslať životopisy v anglickom jazyku na adresu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , resp. v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať na čísle: 0905262270

Agentúra brigádnici.sk pôsobí na slovenskom trhu 16 rokov a je jednou z najväčších agentúr na Slovensku. Zabezpečujeme personálne služby v rôznych odvetviach priemyslu.

K svojim brigádnikom pristupujeme seriózne a ponúkame im dlhodobé aj krátkodobé brigády.